SATIŞTAKİ PROJELER

Yeni Konut Projelerimiz

Her ayrıntısı sizin için özel düşünülen, rafine ve lüks konut seçenekleri

Doğanın kucakladığı, modern yaşamın konforuyla buluştuğu bir yerde hayat sizi bekliyor!

Göktürk, İstanbul’un kalbinde, huzuru ve yaşam enerjisini bir araya getiriyor.

Sizleri, bu benzersiz atmosferde ev sahibi olmaya davet ediyoruz.

Göktürk, İstanbul

İstanbul’un dinamizmini yaşamak karmaşanın dışında kalabilmek ama her an harekete hazır olabilmek… Artık seçim yapmanıza gerek yok.

Benzersiz konumu, ulaşım imkanları ve hayata değer katacak detaylarıyla Seba Casa’nın yeni sakinlerinden biri siz olun…

Kağıthane, İstanbul

İstanbul’un en güzel ve yeşil semtlerinden Zekariyaköy’de yer alan Seba Gardenia, 37 müstakil evden oluşan butik bir proje.

4.5 + 1 ebatındaki villaların tamamı kendi özel havuzuna sahip, şehrin karmaşasından uzaklaşmak için şehirden çıkmaya gerek kalmıyor.

Zekeriyaköy, İstanbul

İstanbul’un yeşil köşesi Zekeriyaköy’de yeşilin en güzel renkleriyle çevrili Seba Nevâ Konakları, sizi hem modern hem sakin bir yaşama davet ediyor.

İstanbul’un tüm imkanlarına da doğanın zengin deneyimlerine de çok yakın olacaksınız. Mevsimlerin enerjisiyle, her güne daha aktif ve sağlıklı başlayacaksınız.

Uskumruköy, İstanbul

Şehrin merkezindeki elverişli konumuyla yalnızca yaşamak için değil, aynı zamanda çalışmak için tasarlanan Seba Central, Kağıthane’nin yeni yaşam projesi olarak hayata geçiyor. Tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kurgulanan Seba Central, Kağıthane Deresi’ni seyreden stratejik lokasyonuyla şehrin yükselen bir noktasında ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kağıthane, İstanbul

Hayatında huzur, dinginlik ve konfor arayanları kendine çeken Seba Gölköy, ev sahiplerine etrafını çevreleyen atmosfer kadar ilham verici bir hayat sunuyor. Gölköy sırtlarında, masmavi Ege Denizi’ni seyreden doğa ile bütünlük içinde tasarlanan Seba Gölköy, ruhunu arındırıp dinlendirmek isteyenler için benzersiz bir yaşam alanı vadediyor.

Demirbükü, Bodrum

Seba Reserve, Göktürk’ün en çok tercih edilen lokasyonlarından birindeki gözde konumuyla büyüleyici bir dingin yaşam deneyimi sunuyor. Kusursuz bir ortamda; mimari ve doğal çevrenin uyumunu en üst düzeyde yakalamak üzere tasarlanan şık ve modern konutlar, aynı zamanda çağdaş yaşamın tüm olanaklarını da sahipleriyle eksiksiz buluşturuyor.

Göktürk, İstanbul

Bodrum’un en huzurlu koyu Gündoğan’ın tadını Seba Mare ile çıkarın… Muhteşem bir gün doğumu size her gün yeniden doğduğunuzu hissettiriyor. Gözlerinizi denizin parlak mavisine açıyorsunuz. Bodrum’un eşsiz renk paleti, zeytin ağaçlarının yeşili ve kumların beyazıyla zenginleşiyor.

Gündoğan, Bodrum

Göktürk Balkanlar’dan gelen Istranca Ormanları’nın Belgrad Ormanları ve Karadeniz’le buluştuğu noktadadır.Göktürk, büyük bir ilçenin parçası olmakla beraber, kocaman bir mahalledir aynı zamanda. Buranın en yeni sakini Seba Göktürk Evleri, bir şehrin içerisinde, kendine özel, doğayla iç içe bir alanda yaşama ayrıcalığı sunuyor.

Göktürk, İstanbul

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kağıthane’de yepyeni bir Seba projesi hayat buluyor. Şehrin ışıltısını ve geleceğin heyecanını kalbinde taşıyan Seba Nest sizi bekliyor. Seba Nest Konutları, kompakt daire seçeneklerinden özel kat planlarına, tüm mimari ayrıntılarıyla İstanbul’un kozmopolit ruhunu yansıtıyor.

Kağıthane, İstanbul

İLETİŞİM

Seba İnşaat Anonim Şirketi

Seba Office Boulevard Blok D / Office 67 Ayazağa Mah. Mimarsinan Sok. No:21 Sarıyer/İstanbul

0212 323 03 03 • seba@sebainsaat.com

BİZE ULAŞIN!

DO YOU HAVE QUESTIONS ABOUT OUR PROJECTS?

Fill out the form and we will contact you as soon as possible!

© 2022 SEBA İNŞAAT

Seba Office Boulevard, Blok D, Office 67, Ayazağa Mah. No:21 Sarıyer / İstanbul